Kőbánya csendes és barátságos övezetei

Eladó lakások Budapest 10. kerület

Kiadó Telek Felsőrákos

Budapest X. kerület, Felsőrákos
Kiadó Telek
Keresztúri út

  • Ajánlat:Kiadó
  • Tipus:Telek
  • Ár:1.000.000 Ft
  • Lakóterület:2000 m2
  • Emelet:Földszint
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hivatkozási szám:B-X-9-298/6
  • Érdeklődni:+36-20-852-8400

Leírás, további információk



Azonosító: B-X-9-298/6

Kiadó 2000 nm-es aszfaltozott telek a X. kerületben, a Keresztúri úton

Budapest X. kerületének frekventált részén, az Örs Vezér terétől nem messze, a Keresztúri úton kínálunk bérbe egy 500-2000 négyzetméteres, leaszfaltozott üres telket. 
Az elhelyezkedése kiváló, könnyen megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt, hiszen a 67-es busz megállója csupán néhány perc sétára található. A telek előtt ingyenes parkolás biztosított, ami tovább növeli a kényelmet és hatékonyságot az üzleti tevékenységek során.
A telephelyen lehetőség van 20 és 60 lábas konténerek bérlésére is, így ideális választás lehet raktározási vagy logisztikai célokra. A biztonságos bejutást modern, elektromos kapu segíti. A terület aszfaltozott. 
Ez a telephely kiváló lehetőség mindazok számára, akik jól megközelíthető, rugalmasan hasznosítható területet keresnek Budapest egyik legaktívabb kerületében.

Bérlők számára a közvetítés díjmentes!


Kapcsolatfelvétel

Írjon tanácsadói segítségért nekünk:

Üzenetem elküldésével elfogadom az Általános Szerződési Feltételekben foglaltakat

Alulírott, a checkbox bepipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés b) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti.